Source of knowledge
and experience

Volunteer bag

You can use these filters to select courses from the list
  • Center
  • Subject
  • Family

Educació física

  • IOGA
    Center: LUDOTECASee center
    Teacher: Gabriel i Riart, Montserrat
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 10:45 - 11:45
    Capacity: 18
    Code: 000197
  • IOGA (1r)
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Ustrell i Asenjo, Mª Teresa
    Home: 09/30/2019
    Days: Thursday
    Hours: 09:00 - 10:00
    Capacity: 25
    Code: 000795
  • TAI-TXI (INICIACIÓ)
    Center: CASAL BAC DE RODASee center
    Teacher: Campamà i Ballester, Montserrat
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 17:00 - 18:00
    Capacity: 15
    Code: 000770
  • TAI-TXI
    Center: CENTRE CÍVIC LA SEDETASee center
    Teacher: Campamà i Ballester, Montserrat
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 11:00 - 12:00
    Capacity: 15
    Code: 000832
  • TAI-TXI (INICIACIÓ)
    Center: CENTRE CÍVIC LA SEDETASee center
    Teacher: Campamà i Ballester, Montserrat
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:00 - 11:00
    Capacity: 15
    Code: 000173
  • TAI-TXI (INICIACIÓ)
    Center: PARROQUIA. Ntr. Sra. DEL ROSERSee center
    Teacher: Campamà i Ballester, Montserrat
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 11:00 - 12:00
    Capacity: 20
    Code: 000166
  • IOGA
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Lloret i Bergua, Rosa Maria
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 09:00 - 10:00
    Capacity: 15
    Code: 000880
  • IOGA KUNDALINI
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Lloret i Bergua, Rosa Maria
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 10:30 - 12:00
    Capacity: 15
    Code: 000864
  • PILATES
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Lloret i Bergua, Rosa Maria
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 09:30 - 10:30
    Capacity: 15
    Code: 000874
  • IOGA
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Bastero, Mª Rosa
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 09:00 - 10:00
    Capacity: 15
    Code: 121
  • MOVIMENT EXPRESSIU
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Navarro Moyano, Ana
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 09:15 - 10:30
    Capacity: 15
    Code: 000906
  • TAI-TXI (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Campamà i Ballester, Montserrat
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 11:00 - 12:00
    Capacity: 15
    Code: 326
  • MOVIMENT EXPRESSIU
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Navarro Moyano, Ana
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 09:00 - 10:00
    Capacity: 15
    Code: 000769

Idiomes

  • ALEMANY (1r)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Alonso i Fernández, Josefa
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 18:45 - 19:45
    Capacity: 10
    Code: 000321
  • ALEMANY (2n)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Wilhelm, Corinna
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 10:30 - 11:45
    Capacity: 9
    Code: 000005
  • ALEMANY (3r)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Vallve i Dalmau, Mª Teresa
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:00 - 11:00
    Capacity: 9
    Code: 000750
  • ANGLÈS (INICIAL)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Armande, Tolon
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 15
    Code: 000834
  • ANGLÈS (AVANÇAT)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Armande, Tolon
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 11:45 - 12:45
    Capacity: 20
    Code: 000840
  • ANGLÈS (2n)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Camps, Carmen
    Home: 10/07/2019
    Days: Monday
    Hours: 17:30 - 18:30
    Capacity: 10
    Code: 000895
  • ANGLÈS (1r)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Soler i Cervera, Margarita
    Home: 10/23/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 16:30 - 17:45
    Capacity: 15
    Code: 000295
  • ANGLÈS (1r)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Liarte i Blanco, Carlos
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 11:00 - 12:00
    Capacity: 10
    Code: 000035
  • ANGLÈS (2n)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: García i Adelantado, Lluís
    Home: 10/21/2019
    Days: Monday
    Hours: 17:30 - 19:00
    Capacity: 19
    Code: 000890
  • ANGLÈS (2n)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Fernández i Solé, Josep
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 09:45 - 11:15
    Capacity: 18
    Code: 000809
  • ANGLÈS (A1)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Bramona Rams, Albert
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 10:00 - 13:00
    Capacity: 10
    Code: 938
  • ANGLÈS (2n)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Brutau i Serret, Joaquin
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 17:00 - 18:30
    Capacity: 10
    Code: 000780
  • ANGLÈS (2n)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Liarte i Blanco, Carlos
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:00 - 11:00
    Capacity: 14
    Code: 000033
  • ANGLÈS (3r)
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Fernández i Solé, Josep
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 12:00 - 13:30
    Capacity: 12
    Code: 000039
  • ANGLÈS (3r)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Polo i Del-hoyo, Juan-Luis
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday, Thursday
    Hours: 10:00 - 11:30
    Capacity: 15
    Code: 000943
  • ANGLÈS (3r)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Gabarró i Caralt, Alberto
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 18:00 - 20:00
    Capacity: 14
    Code: 000025
  • ANGLÈS (PREPARATORI)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Soler i Cervera, Margarita
    Home: 10/23/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 17:45 - 19:00
    Capacity: 12
    Code: 000774
  • ANGLÈS (INTERMIG)
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: San Juan. Asunción
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 12:00 - 13:30
    Capacity: 15
    Code: 000009
  • ANGLÈS (INTERMIG ALT)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Pedra i Mazon, Nuria
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 11:00 - 12:30
    Capacity: 12
    Code: 000018
  • ANGLÈS (INTERMIG ALT)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Pedra i Mazon, Nuria
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 11:00 - 12:30
    Capacity: 12
    Code: 000040
  • ANGLÈS (CONVERSA)
    Center: A. C. ESQUERRA EIXAMPLESee center
    Teacher: Casanovas i Suriñach, Mariano
    Home: 09/30/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 17:15 - 18:30
    Capacity: 6
    Code: 000014
  • ANGLÈS (CONVERSA)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Polo i Del-hoyo, Juan-Luis
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 11:00 - 12:30
    Capacity: 11
    Code: 000823
  • ANGLÈS (LISTENING)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Garriga, Xavier
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:00 - 11:30
    Capacity: 12
    Code: 000859
  • CATALÀ (1r)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Sonet i Miro, Eduard
    Home: 10/08/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 18:00 - 19:30
    Capacity: 12
    Code: 000049
  • FRANCÈS (1r)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Paluzie i De-lescazes, Isabel
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:30 - 18:30
    Capacity: 17
    Code: 000073
  • FRANCÈS (2n)
    Center: A. C. ESQUERRA EIXAMPLESee center
    Teacher: Ferrer i Igay-de-mont., Mercè
    Home: 10/14/2019
    Days: Monday
    Hours: 17:30 - 19:00
    Capacity: 17
    Code: 000067
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Matas i Grau, Mercè
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 10:00 - 11:30
    Capacity: 17
    Code: 000866
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    INSCRIPCIÓ TANCADA
    Teacher: Caritg i Bonabia, Josep
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 10:00 - 11:00
    Capacity: 12
    Code: 000280
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Center: LA CAIXA Santa MadronaSee center
    Teacher: Fernández i Castillo, Mª Carmen
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 16:00 - 17:30
    Capacity: 7
    Code: 000293
  • FRANCÈS (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Paluzie i De-lescazes, Isabel
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 16:30 - 17:30
    Capacity: 15
    Code: 000070
  • CATALÀ (1r)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Sendra i Mestres, Joaquim
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 17:00 - 18:00
    Capacity: 25
    Code: 000048
  • ALEMANY (CONVERSA)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Valls Paradís, Modest
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 15
    Code: 000323
  • ANGLÈS (A1-A2)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Bramona Rams, Albert
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 12:00 - 13:30
    Capacity: 10
    Code: 000885
  • ANGLÈS (CONVERSA)
    Center: VALLCARCA PENITENTSSee center
    Teacher: Valls Paradís, Modest
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 10:00 - 11:30
    Capacity: 10
    Code: 000888
  • CATALÀ (C)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Serra, Ramona
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 09:30 - 11:00
    Capacity: 15
    Code: 000883
  • ALEMANY (Elemental)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Vidal Pons, Joana
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 12:00 - 13:30
    Capacity: 15
    Code: 000905
  • LET'S SPEAK ENGLISH
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Montse Casaponsa
    Home: 10/03/2019
    Days: Monday
    Hours: 17:00 - 18:30
    Capacity: mínim 5 persones
    Code: 000915
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Villanueva, Encarna
    Home: 10/07/2019
    Days: Monday
    Hours: 12:00 - 13:30
    Capacity: 15
    Code: 00904
  • FRANCÈS (2n)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Melich Juste, Anna
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 17:30 - 19:00
    Capacity: 15
    Code: 932
  • FRANCÈS (Per a Viatjar)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Giménez, Victor
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 10:00 - 11:15
    Capacity: 12
    Code: 000937
  • ANGLÈS (COMPRESIÓ ORAL)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Bramona Rams, Albert
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 09:45 - 11:45
    Capacity: 10
    Code: 000955
  • ALEMANY (INICIAL)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Vidal Pons, Joana
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 16:30 - 18:00
    Capacity: 15
    Code: 000951
  • ANGLÈS (1r)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Fulla, Pilar
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:30 - 19:00
    Capacity: 10
    Code: 964
  • FRANCÈS (2n)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Giménez, Victor
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 11:30 - 12:30
    Capacity: 15
    Code: 965
  • FRANCÈS (Per a Viatjar)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Serra, Ramona
    Home: 01/09/2020
    Days: Thursday
    Hours: 09:30 - 11:00
    Capacity: 25
    Code: 937
  • ANGLÈS (3r)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Mayoral i Llagüerri, Mª Rosa
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Capacity: 10
    Code: 00777

Manualitats

  • GANXET
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Portoles i Pages, Marcela
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 17:00 - 18:30
    Capacity: 13
    Code: 000119
  • MARQUETERIA
    Center: LA CAIXA Santa MadronaSee center
    Teacher: Garcia i Sorroche, Miquel
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 10:00 - 12:30
    Capacity: 10
    Code: 626
  • MARQUETERIA
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Roure i Cornudella, Buenaventura
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 12
    Code: 000826
  • PATCHWORK (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Paluzie i De-lescazes, Isabel
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 11:00 - 13:00
    Capacity: 14
    Code: 000592
  • PINTURA SOBRE ROBA
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Mosquera Trapote, Acacia
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 10:00 - 11:15
    Capacity: 10
    Code: 000144
  • PINTURA SOBRE ROBA
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Gozalbo i Aute, Luisa
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 10:00 - 12:00
    Capacity: 13
    Code: 000147
  • PUNT DE CREU
    Center: AA. VV. FONT la GUATLLASee center
    Teacher: Beltran i Carrasco, Mª Cinta
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 10:00 - 12:00
    Capacity: 6
    Code: 000156
  • PUNTES AL COIXÍ
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Martinez i Molina, Piedad
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 10:00 - 12:00
    Capacity: 15
    Code: 000228
  • PUNTES AL COIXÍ
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Martinez i Molina, Piedad
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 15
    Code: 000318
  • PINTURA SOBRE ROBA
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Martinez i Beltran, Magdalena
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 12:15 - 13:45
    Capacity: 15
    Code: 000879
  • TALLER D'IDEES CREATIVES
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Martí, Nuria
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 15
    Code: 000940
  • MODISTERIA
    Center: A. C. ESQUERRA EIXAMPLESee center
    Teacher: Perez i Alvarez, Mª Luz
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 10:00 - 12:00
    Capacity: 15
    Code: 132
  • MODISTERIA
    Center: PARROQUIA. Ntr. Sra. DEL ROSERSee center
    Teacher: Perez i Alvarez, Mª Luz
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 10:00 - 12:00
    Capacity: 15
    Code: 129

Belles arts

  • CURS LECTURA (AUTORS D'EDICONEX)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Benet i Vidal, Josep Lluís
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 16:30 - 18:30
    Capacity: Màxim 15 persones
    Code: 000846
  • PINTURA AQUAREL·LA
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Paluzie De-Lescazes, Isabel
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 16
    Code: 000135
  • DIBUIX I PINTURA (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    INSCRIPCIÓ TANCADA
    Teacher: Rosa i Carrasco, Ruth
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 13
    Code: 000224
  • DIBUIX I PINTURA A L'OLI (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Raya i Rojas, Francesc
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 11:00 - 13:00
    Capacity: 15
    Code: 000114
  • PINTURA AQUAREL·LA (1r)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Clavaguera i Aleu, Mª Pilar
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 15
    Code: 000745
  • PINTURA A L'OLI
    Center: P. SAN JOAN BOSCOSee center
    Teacher: Gago i Ruiz, Robert
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 10:00 - 13:00
    Capacity: 9
    Code: 000136
  • PIROGRAVAT
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Ximenes i Nozal, Maria Lluïsa
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 12
    Code: 000772
  • CERÀMICA / MANUALITATS
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Castelló i Suaz, Ada
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 18
    Code: 000151
  • VIDRE RATLLAT ESTANY
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Gozalbo i Aute, Luisa
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 12
    Code: 000183
  • VITRALL EMPLOMAT (PINTAT)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Gozalbo i Aute, Luisa
    Home: 10/04/2019
    Days: Friday
    Hours: 11:00 - 13:00
    Capacity: 15
    Code: 000928
  • DIBUIX (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Clarimon i Felip, Pedro
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:30 - 12:00
    Capacity: 15
    Code: 000901
  • INICIACIÓ A L'ESCRIPTURA
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Figuera, Esther
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:30 - 19:00
    Capacity: 15
    Code: 920
  • PINTURA A L'OLI
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Andrés i Robres, Mabel
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 12:30 - 14:00
    Capacity: 15
    Code: 931
  • PINTURA A L'OLI
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Gago i Ruiz, Robert
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 10:30 - 12:30
    Capacity: 15
    Code: 857

Humanitats

  • HISTÒRIA DE L'ART (Segles X a XVI) ((Romànic-Gòtic-1er.Renaixement))
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Norberto i Aragall, Magda
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 17:30 - 19:00
    Capacity: 40
    Code: 000829
  • ARTISTES DELS SEGLES XIX i XX
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Herbera i Codina, Carme
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 15
    Code: 000614
  • HISTÒRIES I LLEGENDES DEL MÓN
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Alejaldre Mabres, Ferran
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 50
    Code: 889
  • HISTÒRIA DE CATALUNYA FINS A FINALS EDAT MITJANA
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Alejaldre Mabres, Ferran
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 50
    Code: 930
  • HISTÒRIA DES DEL RENAIXEMENT FINS ARA
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Alejaldre Mabres, Ferran
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:00 - 11:30
    Capacity: 50
    Code: 898
  • DESCOBREIX ÀFRICA
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Guim Niubó, Marià
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 16:00 - 17:30
    Capacity: 15
    Code: 918

Altres activitats

  • BALL (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Fuster i Martínez, Agnès
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 19:30 - 20:30
    Capacity: 20
    Code: 000786
  • BALL (MIG)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Fuster i Martínez, Agnès
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 17:30 - 18:30
    Capacity: 20
    Code: 000746
  • ESCACS (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Moliner i Barber, Rafael
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 10:00 - 11:30
    Capacity: 8
    Code: 796
  • CUINA
    Center: C. C. CASA ELIZALDESee center
    Teacher: Soler i Cervera, Margarita
    Home: 10/21/2019
    Days: Monday
    Hours: 09:30 - 11:30
    Capacity: 21
    Code: 000108
  • BALL (LLATINS)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Fuster i Martínez, Agnès
    Home: 10/02/2019
    Days: Wednesday
    Hours: 18:30 - 19:30
    Capacity: 20
    Code: 000849
  • GRAFOLOGIA (1r)
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: Berbis i Fontanet, Vicenta
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:45 - 19:30
    Capacity: 15
    Code: 000081
  • TALLER DE MEMÒRIA
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Mateu i Barberà, Teresa
    Home: 09/30/2019
    Days: Monday
    Hours: 11:00 - 12:30
    Capacity: 8 - 14
    Code: 000891
  • CINE FÒRUM
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Gala, Jaume
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 45
    Code: 000942
  • BALL EN LÍNIA
    Center: CONEX-TASSOSee center
    Teacher: Fuster i Martínez, Agnès
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 18:00 - 19:00
    Capacity: 15
    Code: 000934
  • .CURS BÀSIC DE FOTOGRAFIA DIGITAL (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Ramón Royo, Miquel Angel
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 10:00 - 11:30
    Capacity: 14
    Code: 000939
  • SONS I MÚSIQUES DEL MÓN
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Uriach Sans, Jaume
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 10
    Code: 000948
  • INTRODUCCIÓ AL MÓN DE LA VINYA. ELS VINS I EL CAVA (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Jordi Sánchez
    Home: 10/17/2019
    Days: Thursday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 16
    Code: 00957
  • TEMPS PER CRÉIXER
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Gómez Miguel, Fernando
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:00 - 11:00
    Capacity: 25
    Code: 000958
  • ASTRONOMIA
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: García Monreal, Francisco
    Home: 01/13/2020
    Days: Monday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity: 20 QUADRIM.
    Code: 000961
  • REEQUILIBRI COS-MENT. MEDICINA PRÀCTICA
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Mallea Martínez, Toni
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:00 - 18:30
    Capacity: 20 QUADRI.
    Code: 000962
  • MÒBILS
    Center: CONEX-GRANVIASee center
    Teacher: García Valenzuela, Rafel
    Home: 10/01/2019
    Days: Tuesday
    Hours: 10:00 - 12:00
    Capacity: 10
    Code: 945
  • MISCEL·LÀNIA CIENTÍFICA (Durada Novembre 2019)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: García Monreal, Francisco
    Home: 11/04/2019
    Days: Monday
    Hours: 11:30 - 13:00
    Capacity:
    Code: 000966
  • RELLIGAT (PRINCIPIANTS)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: PLO SEGURA, SANTIAGO
    Home: 10/10/2019
    Days: Thursday
    Hours: 17:00 - 19:00
    Capacity: 15
    Code: 000263

Informàtica

  • INFORMÀTICA (INICIACIÓ)
    Center: CONEX-TRAVESSERASee center
    Teacher: Pérez Porcel, Javier
    Home: 10/03/2019
    Days: Thursday
    Hours: 10:00 - 12:00
    Capacity: 10
    Code: 000949