Fons de coneixement
i experiència

Llistat de cursos

Podeu utilitzar els següents filtres per seleccionar els cursos del llistat
  • Centre
  • Matèria
  • Família

Educació física

  • GIMNÀSTICA
    Centre: PARR. Na Sa DEL ROSERVeure centre
    Professor/a: Solà i Recasens, Carme
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 10:00 - 11:00
    Aforament: 7
    Codi: 000122
  • IOGA
    Centre: LUDOTECAVeure centre
    Professor/a: Gabriel i Riart, Montserrat
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 10:45 - 11:45
    Aforament: 18
    Codi: 000197
  • IOGA (1r)
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Ustrell i Asenjo, Mª Teresa
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 09:00 - 10:00
    Aforament: 25
    Codi: 000795
  • TAI-XI (INICIACIÓ)
    Centre: CASAL BAC DE RODAVeure centre
    Professor/a: Campama i Ballester, Montserrat
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 17:00 - 18:00
    Aforament: 15
    Codi: 000770
  • TAI-XI
    Centre: CENTRE CÍVIC LA SEDETAVeure centre
    Professor/a: Campama i Ballester, Montserrat
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 15
    Codi: 000832
  • TAI-XI (INICIACIÓ)
    Centre: CENTRE CÍVIC LA SEDETAVeure centre
    Professor/a: Campama i Ballester, Montserrat
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 10:00 - 11:00
    Aforament: 15
    Codi: 000173
  • TAI-XI (INICIACIÓ)
    Centre: PARR. Na Sa DEL ROSERVeure centre
    Professor/a: Campama i Ballester, Montserrat
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 20
    Codi: 000166
  • IOGA
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Lloret i Bergua, Rosa Maria
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 09:00 - 10:00
    Aforament: 15
    Codi: 000880
  • IOGA KUNDALINI
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Lloret i Bergua, Rosa Maria
    Inici: 07/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 10:30 - 12:00
    Aforament: 15
    Codi: 000864
  • PILATES
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Lloret i Bergua, Rosa Maria
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 09:30 - 10:30
    Aforament: 15
    Codi: 000874
  • IOGA
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Bastero, Ma Rosa
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 09:00 - 10:00
    Aforament: 15
    Codi: 121
  • MOVIMENT EXPRESSIU
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Navarro Moyano, Ana
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 09:15 - 10:30
    Aforament: 15
    Codi: 906
  • TAI-XI (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Campama i Ballester, Montserrat
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 15
    Codi: 326

Idiomes

  • ALEMANY (1r)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Alonso i Fernandez, Josefa
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 18:45 - 19:45
    Aforament: 10
    Codi: 000321
  • ALEMANY (2n)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Portell i Gracia, Josep Mª
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 9
    Codi: 000005
  • ALEMANY (3r)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Vallve i Dalmau, Mª Teresa
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 10:00 - 11:00
    Aforament: 9
    Codi: 000750
  • ALEMANY (CONVERSA)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Nedwed i Riemer, Susana
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 11:30 - 12:30
    Aforament: 13
    Codi: 000323
  • ANGLÈS (1r)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Armande, Tolon
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 000834
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Armande, Tolon
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:45 - 12:45
    Aforament: 20
    Codi: 000840
  • ANGLÈS (1r)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Camps, Carmen
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:30 - 18:30
    Aforament: 10
    Codi: 000895
  • ANGLÈS (1r)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Soler i Cervera, Margarita
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 16:30 - 17:45
    Aforament: 15
    Codi: 000295
  • ANGLÈS (1r)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Liarte i Blanco, Carlos
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 10
    Codi: 000035
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Polo i Del-hoyo, Juan-luis
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:30 - 19:00
    Aforament: 16
    Codi: 000777
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Garcia i Adelantado, Lluis
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:30 - 19:00
    Aforament: 19
    Codi: 000890
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Fernandez i Sole, Josep
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 09:45 - 11:15
    Aforament: 18
    Codi: 000809
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Mayoral i Llagüerri, Mª Rosa
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 16:30 - 18:00
    Aforament: 15
    Codi: 000892
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Brutau i Serret, Joaquin
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:00 - 18:30
    Aforament: 10
    Codi: 000780
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Liarte i Blanco, Carlos
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 14
    Codi: 000035
  • ANGLÈS (3r)
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Fernandez i Sole, Josep
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 12
    Codi: 000039
  • ANGLÈS (3r)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Polo i Del-hoyo, Juan-luis
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts, Dijous
    Horari: 10:00 - 11:30
    Aforament: 15
    Codi: 000912
  • ANGLÈS (3r)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Gabarro i Caralt, Alberto
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 18:00 - 20:00
    Aforament: 14
    Codi: 000025
  • ANGLÈS (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Soler i Cervera, Margarita
    Inici: 17/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:00 - 18:30
    Aforament: 18
    Codi: 000309
  • ANGLÈS (PREPARATORI)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Soler i Cervera, Margarita
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 17:45 - 19:00
    Aforament: 12
    Codi: 000774
  • ANGLÈS (MIG)
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: San Juan. Asunción
    Inici: 04/10/2016
    Dies: Dimarts
    Horari: 10:30 - 12:00
    Aforament: 15
    Codi: 000009
  • ANGLÈS (INTERMIG ALT)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Pedra i Mazon, Nuria
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 11:00 - 12:30
    Aforament: 12
    Codi: 000018
  • ANGLÈS (INTERMIG ALT)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Pedra i Mazon, Nuria
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 11:00 - 12:30
    Aforament: 12
    Codi: 000040
  • ANGLÈS (CONVERSA)
    Centre: A. C. ESQUERRA EIXAMPLEVeure centre
    Professor/a: Casanovas i Suriñach, Mariano
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:15 - 18:30
    Aforament: 6
    Codi: 000014
  • ANGLÈS (CONVERSA)
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Polo i Del-hoyo, Juan-luis
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 11:00 - 12:30
    Aforament: 11
    Codi: 000823
  • ANGLÈS (LISTENING)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Vegara i Cuatrecases, Joan
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 10:00 - 11:30
    Aforament: 12
    Codi: 000859
  • CATALÀ (1r)
    Centre: C. I. U.Veure centre
    Professor/a: Sonet i Miro, Eduard
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 18:00 - 19:30
    Aforament: 12
    Codi: 000049
  • CATALÀ (2n)
    Centre: P. SAN JOAN BOSCOVeure centre
    Professor/a: Sonet i Miro, Eduard
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 8
    Codi: 000056
  • FRANCÈS (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Pesudo i Gracia, Jordi
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 12
    Codi: 000793
  • FRANCÈS (1r)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Paluzie i De-lescazes, Isabel
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:30 - 18:30
    Aforament: 17
    Codi: 000073
  • FRANCÈS (2n)
    Centre: A. C. ESQUERRA EIXAMPLEVeure centre
    Professor/a: Ferrer i Igay-de-mont., Merce
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:30 - 19:00
    Aforament: 17
    Codi: 000067
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Matas i Grau, Merce
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 10:00 - 11:30
    Aforament: 17
    Codi: 000866
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Caritg i Bonabia, Josep
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 10:00 - 11:00
    Aforament: 12
    Codi: 000280
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Centre: LA CAIXA-1 Santa MadronaVeure centre
    Professor/a: Fernandez i Castillo, Mª Carmen
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 16:00 - 17:30
    Aforament: 7
    Codi: 000293
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Lopez Solano, Francisca
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:30 - 19:00
    Aforament: 15
    Codi: 000071
  • FRANCÈS (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Paluzie i De-lescazes, Isabel
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 16:30 - 17:30
    Aforament: 15
    Codi: 000070
  • RUS (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Guillera i Romero, Albert
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:00 - 18:00
    Aforament: 10
    Codi: 000782
  • CATALÀ (1r)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Sendra i Mestres, Joaquim
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:00 - 18:00
    Aforament: 25
    Codi: 000048
  • ALEMANY (CONVERSA)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Valls Paradís, Modest
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:00 - 12:30
    Aforament: 15
    Codi: 000873
  • ANGLÈS (1r)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Sole Novell, Isabel
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 12:00 - 13:30
    Aforament: 15
    Codi: 000885
  • ANGLÈS (CONVERSA)
    Centre: VALLCARCA PENITENTSVeure centre
    Professor/a: Valls Paradís, Modest
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 10:00 - 11:30
    Aforament: 10
    Codi: 000888
  • CATALÀ (C)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Serra, Ramona
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 09:30 - 11:00
    Aforament: 15
    Codi: 000883
  • CATALÀ (2n)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Claveras i Maestre, Mercedes
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 09:30 - 11:00
    Aforament: 15
    Codi: 000779
  • ALEMANY (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Joana Vidal
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 12:00 - 13:30
    Aforament: 15
    Codi: 000905
  • LET'S SPEAK ENGLISH
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Montse Casaponsa
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:00 - 18:30
    Aforament: mínim 5 persones
    Codi: 915
  • ITALIÀ ELEMENTAL (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: MIQUEL GARCIA
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:00 - 18:30
    Aforament: Mínim 5 persones
    Codi: 913
  • FRANCÈS (CONVERSA)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Villanueva, Encarna
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 12:00 - 13:30
    Aforament: 15
    Codi: 00904
  • FRANCÈS (1r)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Melich Juste, Anna
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 17:00 - 18:30
    Aforament: 15
    Codi: 932
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CC. TOMASA CUEVASVeure centre
    Professor/a: Mayoral i Llagüerri, Mª Rosa
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 10:30 - 12:00
    Aforament: 25
    Codi: 938
  • FRANCÈS PER A VIATJAR
    Centre: CC. TOMASA CUEVASVeure centre
    Professor/a: Serra, Ramona
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 10:00 - 11:30
    Aforament: 25
    Codi: 937
  • ALEMANY (2n)
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Längst, Ana
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 12:00 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 933
  • ANGLÈS (2n)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Camps, Carmen
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 10:00 - 11:00
    Aforament:
    Codi: 935

Manualitats

  • BRICOLATGE (MANTENIMENT)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Prats i Pujola, Josep Mª
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 10:00 - 12:00
    Aforament: 10
    Codi: 000625
  • GANXET
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Portoles i Pages, Marcela
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 16:30 - 18:30
    Aforament: 13
    Codi: 000119
  • MARQUETERIA
    Centre: LA CAIXA-1 Santa MadronaVeure centre
    Professor/a: Garcia i Sorroche, Miquel
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 10:00 - 12:30
    Aforament: 10
    Codi: 626
  • MARQUETERIA
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Roure i Cornudella, Buenaventura
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 12
    Codi: 000826
  • MODISTERIA
    Centre: A. C. ESQUERRA EIXAMPLEVeure centre
    Professor/a: Perez i Alvarez, Mª Luz
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 10:00 - 12:00
    Aforament: 10
    Codi: 000132
  • MODISTERIA
    Centre: PARR. Na Sa DEL ROSERVeure centre
    Professor/a: Perez i Alvarez, Mª Luz
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 10:00 - 12:00
    Aforament: 8
    Codi: 000129
  • PATCHWORK (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Paluzie i De-lescazes, Isabel
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:00 - 13:00
    Aforament: 14
    Codi: 000592
  • PINTURA SOBRE ROBA
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Acacia Mosquera Trapote
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 10:00 - 11:15
    Aforament: 10
    Codi: 000144
  • PINTURA SOBRE ROBA
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Gozalbo i Aute, Luisa
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 10:00 - 12:00
    Aforament: 13
    Codi: 000147
  • PUNT DE CREU
    Centre: AA. VV. FONT la GUATLLAVeure centre
    Professor/a: Beltran i Carrasco, Mª Cinta
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 10:00 - 12:00
    Aforament: 6
    Codi: 000156
  • PUNTES AL COIXÍ
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Martinez i Molina, Piedad
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 10:00 - 12:00
    Aforament: 15
    Codi: 000228
  • PUNTES AL COIXÍ
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Martinez i Molina, Piedad
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 15
    Codi: 000318
  • RELLIGAT (1r)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Grau i Gavin, Jaume
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 8
    Codi: 000162
  • PINTURA SOBRE ROBA
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Martinez i Beltran, Magdalena
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 10:30 - 12:30
    Aforament: 15
    Codi: 000879
  • TALLER D'IDEES CREATIVES
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Martí, Nuria
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 15
    Codi: 000940

Belles arts

  • TALLER D'ESCRIPTURA CREATIVA
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Benet i Vidal, Josep Lluis
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 10
    Codi: 000846
  • DIBUIX I PINTURA
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Caballe i Cusso, Jaume
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 10:30 - 12:30
    Aforament: 24
    Codi: 000113
  • DIBUIX I PINTURA
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Caballe i Cusso, Jaume
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 16
    Codi: 000135
  • DIBUIX I PINTURA (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Rosa i Carrasco, Ruth
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 13
    Codi: 000224
  • DIBUIX I PINTURA (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Raya i Rojas, Francesc
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 11:00 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 000114
  • DIBUIX I PINTURA (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Raya i Rojas, Francesc
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 10:30 - 12:30
    Aforament: 15
    Codi: 000112
  • PINTURA AQUAREL·LA (1r)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Clavaguera i Aleu, Ma Pilar
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 15
    Codi: 000745
  • PINTURA OLI
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Gago i Ruiz, Robert
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 12:00 - 13:30
    Aforament: 10
    Codi: 000857
  • PINTURA OLI
    Centre: P. SAN JOAN BOSCOVeure centre
    Professor/a: Gago i Ruiz, Robert
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 10:00 - 13:00
    Aforament: 9
    Codi: 000136
  • PIROGRAVAT
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Ximenes i Nozal, Maria-lluisa
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 12
    Codi: 000772
  • CERÀMICA / MANUALITATS
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Castello i Suaz, Ada
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 18
    Codi: 000151
  • VIDRE RATLLAT REP-3D
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Gozalbo i Aute, Luisa
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 10
    Codi: 000181
  • VIDRE RATLLAT ESTANY
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Gozalbo i Aute, Luisa
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 12
    Codi: 000183
  • VIDRE RATLLAT REP-3D
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Gozalbo i Aute, Luisa
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 11:00 - 13:00
    Aforament: 14
    Codi: 000184
  • VITRALL EMPLOMAT (PINTAT)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Gozalbo i Aute, Luisa
    Inici: 06/10/2017
    Dies: Divendres
    Horari: 11:00 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 000928
  • DIBUIX CREATIU RELAXACIÓ (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Rovira, Joaquim
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:00 - 18:30
    Aforament: 15
    Codi: 000861
  • DIBUIX CREATIU RELAXACIÓ (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Rovira, Joaquim
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 16:00 - 17:30
    Aforament: 15
    Codi: 000870
  • DIBUIX (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Clarimon i Felip, Pedro
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:00 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 000901
  • INICIACIÓ A L'ESCRIPTURA
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Figuera, Esther
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:30 - 19:00
    Aforament: 15
    Codi: 920
  • DIBUIX I PINTURA
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Andrés i Robres, Mabel
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 09:15 - 11:00
    Aforament: 15
    Codi: 931

Humanitats

  • ART ROMÀNIC/GÒTIC
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Norberto i Aragall, Magda
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:30 - 19:00
    Aforament: 40
    Codi: 000829
  • CLAUS PER ENTENDRE L'ART MODERN
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Herbera i Codina, Carme
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 000614
  • EL MOVIMENT OBRER A ESPANYA SEGLE XIX-XX
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Beltran, Joaquim
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 11:00 - 12:00
    Aforament: 15
    Codi: 919
  • HISTÒRIES I LLEGENDES
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Alejaldre, Ferran
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 50
    Codi: 898
  • HISTÒRIA I ART FINS A L'EDAT MITJANA
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Alejaldre, Ferran
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 50
    Codi: 930
  • HISTÒRIA I ART DES DEL RENAIXEMENT
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Alejaldre, Ferran
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 50
    Codi: 889
  • DESCOBREIX ÀFRICA
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Guim Niubó, Marià
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 16:00 - 17:30
    Aforament: 15
    Codi: 918
  • SONS I MÚSIQUES DEL MÓN
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Uriach, Jaume
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 921

Altres activitats

  • BALLº (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Fuster i Martínez, Agnès
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 19:30 - 20:30
    Aforament: 20
    Codi: 000786
  • BALLº (MIG)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Fuster i Martínez, Agnès
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 17:30 - 18:30
    Aforament: 20
    Codi: 000746
  • BRIDGE (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Torio i Altus, Joan
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 16:00 - 19:00
    Aforament: 8
    Codi: 000917
  • ESCACS (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Moliner i Barber, Rafael
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 10:00 - 11:30
    Aforament: 8
    Codi: 796
  • PSICOLOGIA POSITIVA
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Huguet i Serrà, Josep Mª
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 10:00 - 11:00
    Aforament: 9
    Codi: 000771
  • TALLER DE SUDOKUS (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Torio i Altus, Joan
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 11:30 - 13:00
    Aforament: 15
    Codi: 000787
  • CUINA
    Centre: C. C. CASA ELIZALDEVeure centre
    Professor/a: Soler i Cervera, Margarita
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 09:30 - 11:30
    Aforament: 21
    Codi: 000108
  • BALLº (LLATINS)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Fuster i Martínez, Agnès
    Inici: 04/10/2017
    Dies: Dimecres
    Horari: 18:30 - 19:30
    Aforament: 20
    Codi: 000849
  • GRAFOLOGIA (1r)
    Centre: CONEX-GRANVIAVeure centre
    Professor/a: Berbis i Fontanet, Vicenta
    Inici: 06/10/2016
    Dies: Dijous
    Horari: 17:45 - 19:30
    Aforament: 15
    Codi: 000081
  • REIKI (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Gómez, Fernando
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 10:00 - 11:00
    Aforament: 25
    Codi: 000869
  • TALLER DE MEMÒRIA
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Castro, Ana
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 11:00 - 12:30
    Aforament: 15
    Codi: 000891
  • BRIDGE (MIG)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Torio i Altus, Joan
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 16:00 - 19:00
    Aforament: 12
    Codi: 917
  • CINE FÒRUM
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Gala, Jaume
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 45
    Codi: 911
  • BALL EN LÍNIA
    Centre: CONEX-TASSOVeure centre
    Professor/a: Fuster i Martínez, Agnès
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 18:00 - 19:00
    Aforament: 15
    Codi: 000934
  • FOTOGRAFIA DIGITAL (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Ramón Royo, Miquel-Angel
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 14
    Codi: 939

Informàtica

  • INFORMÀTICA (BÀSIC)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Dalmau i Aranda, Mª Carmen
    Inici: 02/10/2017
    Dies: Dilluns, Dimecres
    Horari: 09:30 - 11:30
    Aforament: 12
    Codi: 000752
  • INFORMÀTICA, Fotografia, música, presentacions (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Mata i Remolins, Josep
    Inici: 05/10/2017
    Dies: Dijous
    Horari: 17:00 - 19:00
    Aforament: 11
    Codi: 000789
  • INFORMÀTICA, INTERNET, TEL. MÒBIL (INICIACIÓ)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Mata i Remolins, Josep
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 11:30 - 13:15
    Aforament: 11
    Codi: 000831
  • POWER POINT i PREZI (BÀSIC)
    Centre: CONEX-TRAVESERAVeure centre
    Professor/a: Torregrosa Martínez, Andrés
    Inici: 03/10/2017
    Dies: Dimarts
    Horari: 16:30 - 18:00
    Aforament: 15
    Codi: 923